• E-Ticaret Paketleri





  Dünün ticareti, bugün e-ticareti ile bütünleşti. Artık tüm markalar fiziki satış noktalarından daha çok internet pazarına yönlerini çevirmiş durumdalar. Bunun başlıca nedenlerinden biri maliyetlerin oldukça düşük olması. Bir marka, fiziki mağaza açmak için yapacağı yatırımın neredeyse %10 ile çok güçlü bir e-ticaret mağazası kurabilir durumda. Üstelik bu mağaza hiçbir zaman kapanmayan, çok daha az personelle yönetilebilen, sadece bir sokaktaki müşterilere değil tüm dünyaya hizmet verebilen ve daha birçok avantajı olan bir mağaza. İşletmenizin ölçeği ne olursa olsun, müşterileriniz sattığınız ürünler için mutlaka interneti de kullanıyor. Sizin ürünlerinize de aynı yolla ulaşmaları ve satın alabilmeleri için ihtiyacınız olan bir “e-ticaret sistemi”.


   

  Kolay, Hızlı ve Sürekli!
   

  E-Ticaret Sistemi ile işletmenizin sahip olacağı sanal mağaza, kolay yönetim özellikleri ve en yüksek yazılım teknolojileri ile hizmetinizde. Yazılım E-Ticaret Sistemi’nin yönetimi hızlı ve kolay olacak şekilde düzenlendi. Sanal mağazanızı yönetmek, sosyal medya sitelerindeki profilinizi yönetmek kadar kolay! E-ticaret ile aynı zamanda müşterilerinizi kolayca yönetebilir, ürünlerinizin satışları ve özellikleri hakkında kontrol edilebilir verilere sahip olursunuz. Müşterileriniz ile karşılıklı etkileşimlerde bulunur, kampanyalarınızdan, indirimlerinizden, özel günler için önceden bilgilendirme yapabileceğiniz bir araca sahip olursunuz.

   

  Google’da Ön Plandasınız
   

  E-ticaret, size sadece yeni bir mağaza kazandırmakla kalmaz. Potansiyel müşterileriniz özellikle Google’i kullanarak sizin sattığınız ürünleri arıyor. Siz bu yazıyı okurken bile birçok kişi Google’da sizin sattığınız ürünleri arıyor. Bu konunun hayati öneminin farkında olan bizler, sunduğu e-ticaret sisteminin en önemli yanının Google dostu olması gerektiğinin farkında. Bu noktada emeğinizin karşılığını en iyi şekilde almanız için her gün yenilenen Google ile uyum içinde çalışan bir e-ticaret sistemi tasarladık.

   

  Esnek ve Özel Tasarımlar
   

  Farklı ürünler için farklı tasarımlara sahip eticaret sistemleri olması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Sanal mağazanızı ziyaret eden kullanıcılara ürünlerinizin özelliklerini ön plana çıkaran tasarımlar ile hizmet vermeniz çok önemli. İşte esnek alt yapısı ile  E-Ticaret Sistemi size tam da istediğiniz bu özelliği sunmakta. Dilerseniz sizin için çok özel tasarımlar yapabilir ve müşterilerinizin çok daha iyi bir deneyim yaşamasını sağlayabiliriz. Böylece, ürünlerinizin dilediğiniz özelliklerini ön plana çıkarabilir ve satın alma olasılığını arttırabilirsiniz.

   

  Mobil Uyum Standardımız ( Responsive Tasarım )
   

  Google yaptığı son açıklama ile bundan böyle mobil uyumlu olmayan web sitelerini arama sonuçlarından kaldıracağını açıkladı.bizler, bu önemli gelişmeye çok önceden önlem almıştı! Tüm e-ticaret paketleri için standart olarak sunduğumuz mobil uyum sayesinde hiçbir müşterinin bu yenilik sonucundan kötü etkilenmemesini sağlamıştır.

   

  Ödeme Altyapısı
   

  Online mağazanızı ziyaret eden potansiyel müşterilerinizin ürünlerinizi sanal ortamda alabilmeleri için gereken ödeme altyapısı,  E-ticaret Sistemi ile hizmetinizde. Tüm bankalardan alacağınız sanal poslar veya yeni nesil ödeme servislerinden PAYU, IYZICO, PAYPAL gibi hizmet sağlayıcılarını da e-ticaret sitenize entegre edebiliyoruz.  E-Ticaret Sistemi sizlere alışveriş sitenizi oluşturmak için teknolojinin sağladığı tüm olanakları sunuyor.

   

  Teknik Destek Politikası
   

  Eticaret yapmaya başladınız ve ihtiyaçlarınızı çok iyi biliyoruz. Bu nedenle sizinle iletişim yollarımızı daima açık tutmayı hedefliyoruz. Birçok müşterimiz gibi sizin de her an bize ulaşabilmeniz için her an iş başındayız. Sanal mağazanızın 7/24 hizmet verdiğini ve her an desteğe ihtiyacınız olduğunun farkında olarak sizlere çeşitli iletişim kanalları sunuyoruz. Teknik Destek sayfalarımızı ziyaret ederek tüm iletişim kanallarımızı öğrenebilirsiniz.