• Webgrafik35 ETİCARET + WEB SİTESİ + MOBİL APLİKASYON


  İzmirde Mobil aplikasyon ve uygulama tasarım geliştirme ve teknik destek hizmetleri ile izmirden tüm Türkiye'ye destek olmaktayız. Gerek İzmir de web tasarım firmaları arasında farklılıklarımızla ön plana çıkmaktayız.
  Önce zamanında teslim anlayışı ile webtasarım ve mobil uygulama işlerinde müşterilerimize uygun fiyatlı , güvenilebilinir bir ekip anlayışında , sizin bir personeliniz gibi işe sahip çıkan bir yapıdayız. 

  Webtasarım ve Eticaret sitelerinde işleri müşterilerimize teslim ettikten sonra onlara sürekli bağlantıda kalıp , eticaret sitelerini, mobil uygulamalarını ve web sitelerini sürekli güncel tutarak gerektiğinde sponsorlu facebook ve instagram reklamları ile desteklenmiş bir pazarlama yönetemi konusunda da her zaman yanlarında olmaktayız.

   İzmir Aydın Manisa Denizli den Uşak Afyon vs gibi çevre iller de de hizmetlerimiz devam etmektedir. İş akışı öyledir.; 

  Önce telefonla müşterimizden ön bilgi alınır , sonra yüzyüze görüşme sağlanır, nasıl bir web sitesi , eticaret sitesi, mobil aplikasyon istenildiği bunun eksisi ve artıları tartışılarak, karşılıklı görüş alınır, ardında ücretlendirme konusunda bilgi verildikten sonra, eticaret sitelerini, mobil uygulamalarını ve web sitelerini iş planı dahilinde işe başlanır.

  Hemen Ara: 0553 321 07 87

   


X