• " Web Tasarım Sizin Ve Firmanızın Vitrini Olacak, Sizi En Iyi Şekilde Temsil Edecek, Size Kazanç Sağlayacak, Firma Ve E-Ticaret Web Tasarımları Yapıyoruz…" • "Ios & Android Mobil Uygulama Ile Sizi Işinizde Profesyonel Bir Seviyeye Taşıyacak Ve Rakiplerinizin Önüne Geçirecek Özel Tasarımlarla Size Özel Mobil Uygulamalar Yapıyoruz." • "Sosyal Medya Danışmanlığı Firmanızı Ve Ürünlerinizi Başta Türkiye Olmak Üzere Tüm Dünyaya Tanıtıyoruz.

  Size Müşteri Olacak Potansiyel Kitlelere Ulaşıyoruz…" • Webgrafik35 ETİCARET + WEB SİTESİ + MOBİL APLİKASYON

   

  İzmirde Mobil aplikasyon ve uygulama tasarım geliştirme ve teknik destek hizmetleri ile izmirden tüm Türkiye'ye destek olmaktayız. Gerek İzmir de web tasarım firmaları arasında farklılıklarımızla ön plana çıkmaktayız.
  Önce zamanında teslim anlayışı ile webtasarım ve mobil uygulama işlerinde müşterilerimize uygun fiyatlı , güvenilebilinir bir ekip anlayışında , sizin bir personeliniz gibi işe sahip çıkan bir yapıdayız. 

  Webtasarım ve Eticaret sitelerinde işleri müşterilerimize teslim ettikten sonra onlara sürekli bağlantıda kalıp , eticaret sitelerini, mobil uygulamalarını ve web sitelerini sürekli güncel tutarak gerektiğinde sponsorlu facebook ve instagram reklamları ile desteklenmiş bir pazarlama yönetemi konusunda da her zaman yanlarında olmaktayız.

   İzmir Aydın Manisa Denizli den Uşak Afyon vs gibi çevre iller de de hizmetlerimiz devam etmektedir. İş akışı öyledir.; 

  Önce telefonla müşterimizden ön bilgi alınır , sonra yüzyüze görüşme sağlanır, nasıl bir web sitesi , eticaret sitesi, mobil aplikasyon istenildiği bunun eksisi ve artıları tartışılarak, karşılıklı görüş alınır, ardında ücretlendirme konusunda bilgi verildikten sonra, eticaret sitelerini, mobil uygulamalarını ve web sitelerini iş planı dahilinde işe başlanır.

  Hemen Ara: 0553 321 07 87

    • EKİBİNİZİN YENİ ÜYESİYİZ 

   
   

     İzmir de Tasarım Ajansı olarak, sorumluluğunu aldığımız her işi, kendi işimiz gibi görüp, her şey tamamlanmadan işi teslim etmiyoruz.Zaten böyle de olmalı.Maalesef insanlarımız, Merdivenaltı Web Masterlar'dan çok sıkıntılar çekti. Amacımız, sizler ile güvenilir ilişkiler kurmak, zamanında işi teslim etmektir.

  Türkiye'nin her yerine Web Sitesi kurabiliriz.):

  SÜREKLİ DESTEK   
   

     Tasarımınız tarafınıza teslim edildikten sonra her türlü destek ve yardım tarafımızca ücretsiz yapılmaktadır.Uygun fiyat politikası ve sürekli müşteri memnuniyeti esaslı çalışmaktayız.  10 GB Hosting ve .COM Hediyeli Alanadı ile  Mobil Cihazlarda Kusursuz Görünüm Google Dostu Altyapı.

  REKLAM & TANITIM

   

     Reklamsız bir firma nasıl yeni müşteri bulur yada mevcutta ki müşterilerine kendini nasıl hatırlatır. Gelin bu konuda size yardımcı olalım, oturup konuşalım , en uygun maliyetli reklam argümanlarını belirleyip; işe koyulalım. •   

   

  REKLAM VERMEK İSTER MİSİNİZ?

   

  + İnstagram Sponsorlu Reklam Kurulumları ve Takibi

  + Facebook Sponsorlu Reklam Kurulumları ve Takibi

  + Google Adwords Reklam Kurulumları ve Takibi

  + Düzenli Görsel Hazırlama ve Raporlama •   

  GOOGLE ARAMALARDA ETKİLİ OLMAK? 

   

  + Google aramalarında ilk sayfalarda çıkmak için gerekli alt yapıyı hazırlıyoruz.

  + Web sitenizi SEO'ya uygun hale getirip performansını arttırıyoruz.

  + Rakip firmaları inceleyip farklı olan için çabalıyoruz.

  + Sonuç olarak hızlı çözümler almaktayız.

   


 • Sosyal Medya Görsel Örneklerimiz


 •                   

   


X